Biuletyn do pobraniaDzisiaj jest:


OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 16 Maj 2014 11:04
                                                             OGŁOSZENIE

                                            Zapytanie o cenę oraz zaproszenie do składania ofert 
         

 

Od 01 maja br. Stowarzyszenie „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski” realizuje projekt pt. „Organizacja imprez i działań o charakterze poznawczym, integracyjnym oraz promującym podregion Gotania” współfinansowany w ramach konkursu Nr 2/SPPW/NGO/2013 „Od wizji do nowoczesnego zarządzania podregionem Gotania” przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.         

W związku z realizacją projektu zwracamy się z zapytaniem o cenę oraz zapraszamy do składania ofert na usługę opisaną w poniższej uproszczonej specyfikacji warunków zamówienia. 


          Uproszczona specyfikacja warunków zamówienia. Przedmiot zamówienia.

1. Zakup 6 sztuk tabletów, będących nagrodami dla uczestników „Zawodów strzeleckich z broni sportowej w konkurencji kobiet i mężczyzn o Puchar Dowódcy Jednostki Wojskowej nr 4055 w Hrubieszowie oraz Prezesa Zarządu Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski””.

Parametry techniczne:

- przekątna 7 cali

- rozdzielczość 1024-600

- dwurdzeniowy procesor

- pamięć RAM 1 GB

- 4 GB pamięci flash

- system Android 4.1 lub nowszy

- dostęp do Google Play

2. Zakup pakietu Microsoft Office.

Parametry :

- zawiera: WORD, EXCEL, PUBLISHER, POWER POINT, OUTLOOK, ONE NOTE, ACCESS

- polska wersja językowa

- pracuje pod Windows'em XP

                                                 Warunki realizacji zamówienia.

1. Zaoferowana cena powinna być ceną brutto, a każdy z oferentów może zaproponować tylko jedną cenę i nie może  jej zmienić.

2. Stowarzyszenie „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”  jako realizator projektu, udzieli zamówienia oferentowi, który zaproponuje cenę najniższą.

3. Oferty mogą być składane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub w wersji  papierowej na adres Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski” ul. 3-go Maja 37 (Dom Nauczyciela, parter),      22-500 Hrubieszów w terminie do 21 czerwca 2014 r. do godz. 11-tej.


                                                 Pozostałe warunki zamówienia.

1. Termin zapłaty za usługę –  14 dni po wystawieniu faktury lub rachunku.

2. Sposób zapłaty – jednorazowo, przelewem na wskazane konto bankowe.

3. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia zamówienia, jeżeli cena za usługi     zaproponowana w ofertach będzie przekraczała wysokość środków finansowych     jakie zamawiający przeznaczył na organizację koncertu w kalkulacji projektu. 

Zdzisław Kosakowski

Prezes Zarządu Stowarzyszenia

„Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”